Chovatelská stanice Dominance

Nyní má Lenča 15 let, kolie ji provází celý život a pořád ji baví starat se o štěňátka i dospělé psy. Trošku se nám už do toho pletou kluci, ale chlupáči ji milují i s její pubertou :)).

Tuto stránku jsem věnovala svoji dceři Leničce. Když měla jedenáct roků a moc si přála mít stránky se svým psem Qjerem. Sama si píše a vytváří tuto stránku. Berte to s humorem a nadsázkou, děkuji.

Dobrý den mám svého pejska, kterého jsem  dostala jako dárek. Jmenuje se Quantum z Rozkvetlé doliny, ale já mu říkám Kjero. Je moc hodný,  sportovní, rád přeskakuje překážky a jezdí na výlety. Je to můj dobrý kamarád hodně chodíme do lesa. Večer si ho pouštím na tajno do pokojíčku, ráda ho češu a chodím sním běhat do lesa a občas si s ním dávám závody a když jdu ze školy tak na mě čeká u branky a když mě už vidí tak štěká a kňučí  a má radost, že už jsem doma, vždycky přiběhne za mnou, prostě to je můj géééénius. Má zlatou barvu a je to kolie dlouhosrstá .Jednou jsme jeli do Hradce Králové na krajskou výstavu, kde Kjero výhrál a stal se krajským vítězem. Zůčastnil se dalších dvou výstav, které vyhrál. V roce 2016 na klubové výstavě  Chropyni v květnu  byl 3 a v srpnu vyhrál res.cac, na národní výstavě v Ostravě  vyhrál také res. cac. Píšu o něm, protože  jestli máte fenku a líbil se vám můj pes,tak mě zavolejte a mohli by mít spolu štěňátka , nebo by jste si mohli od nás koupit štěňátko, pokud zrovna budeme mít nějaké na prodej. Kjero má 3 roky a prosim vás když mě budete chtít zavolat tak v týdnu mě zavolejte od  úterka do pátku do 18,00 hod.  mockrát děkuji a tady máte jeho fotky se mnou a mým psem.Pokud se vám líbí moje číslo je 705 305 685 , mamka 777 218 723 .Ale prosim hlavně volejte mě děkuji.


 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Štěňátka viz NOVINKY

  • štěňátka viz. NOVINKY

    17.7.2020

    Novinky jsou v NOVINKÁCH


Náš chov


Fotogalerie


Nejnovější fotka

fotogalerie

Toplist

Hledat