Naše plány na rok 2023

Je to tady 24.12.2022 se začaly holky hárat. Připouštět budu hned  začátkem ledna 2 feny- Keomí a Čelsí. Keomí by měla šteňatka poprvé, má 2,5 roku a Čelsí by to byl poslední vrh. Psy jsem již vybrala a po nakrytí zde zveřejním fotky i zdravotní výsledky obou psů. Měsíc po nakrytí napíšu výsledky ultrazvuku.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

1.1.2023 jsme s Keomí jeli na návštěvu za Alanem. Vše dopadlo jak mělo. Alan se pochlapil a nyní  už budem netrpělivě  čekat na ultrazvuk, který nás čeká  začátkem února

Zdravotní výsledky Keomí  najdete na stránkách.

ALAN - CEA čistý,  DM +/+, MDR1 +/+, HD A/A, ED O/0,  OCD negativní 


 
 

Čelsi jela za Conanem 4.1.2023. Všechna štěňátka budou v barvě  zlatá s vlohou.  Za měsíc pojedu s Čelsí také na ultrazvuk.

Zdravotní  výsledky Conana - MRD1 +/+, DM +/-,  CEA /PRA/ KAT free,

IPD +/+, HD A/A, ED 0/0


 
 

FRIDENS BOMBASTIC 

CEA/PRA/KAT negativní,  MDR1 +/-, DM +/-, IPD+/+, HD A, ED 0.

Rozhárala se nám také  Maeva. Fenka z vrhu M.(její fotky,jakožto  fotky ostatnich fen najdete u odchovů u pismeme jejich vrhu, Maeva vrh M. Pokud je to má fena u svého jména).Její majitelé  mě  poprosili jestli jim pomohu s nakrytím ,že by chtěli u Maevy druhý  a poslední vrh. Maeva je veliká, urostlá,velmi hodná  fenka a já ji vybrala tohoto psa. Na návštěvě  jsme byly 22.1 a vše dopadlo výborně. Pokud vše dopadne dobře,Maeva se štěňaty bude pro jistotu u mě.  Moc dobře to tady zná, měla u mě  i svá první  štěňátka a zvládly jsme to skvěle. Za měsíc napíšu výsledek ultrazvuku.


 
 
 

Štěňátka viz NOVINKY

  • štěňátka viz. NOVINKY

    17.7.2020

    Novinky jsou v NOVINKÁCH


Náš chov


Fotogalerie


Nejnovější fotka

fotogalerie

Toplist

Hledat