Naše plány na rok 2023

Začátek letošního roku se nám moc nevydařil. Holky se budou harat v červenci, tak snad budeme mít větší štěstí.  Nakryvat budu Keomí, Cloo a Čelsí. Vyberu zkušené  psy, kteří již štěňátka měli  a mají dobré zdravotní výsledky.  Pokud vše dopadne dobře a příroda dovolí,tak štěňátka  budou k odběru koncem října.

Clo pojede za Zollim.

Čelsí bude kryta naším Karatem. 

Keomí ješte uvidime :)

Fotky fenek najdete najdete na stránkách.

Ria Dominance a Zolli z Dančí louky

V červnu se bude harat Ria, fenka( můj odchov)  z vrhu R. Také  ona pojede na námluvy.  Po krytí  přiložím fotky a zdravotní výsledky  vybraného psa.

Už je to tady. Víkend 1.7 pojede Ria na námluvy, poté hned přidám fotky a zdravotní  výsledky  vybraného psa. 

MÁME  nakryto. 

Rie jsem vybrala krásného psa Zolliho. Jeho zdravotní výsledky jsou perfektní a má i složené zkoušky ZZO a canisterapeutické zkoušky zvládl na plný počet.

S Riou si hned padli do oka a společné hraní a dovádění ukončili nakrytím.  Doufám, že vše dopadne a za měsíc (cca 1.8) se na ultrazvuku se dozvím dobré zprávy.

A je to tady BUDOU ŠTĚŇÁTKA. Paní doktorka řekla, , minimálně 6" jsem moc ráda a Ria bude za měsíc MÁMA. Na svět by měli kouknout 4.9.2023

A je jich šest.  Začalo to 2.9 v noci. Narodilo se 5 zlatých feneček a ve finále na nás juknul trikolorní kluk. No to nevymyslíš. Všechna drobotina se má k světu

Ria se poctivě stará a u nás nastalo veselo.

Trikolorní pejsek je zatím volný.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Máme nakryto 20.7. Více fotek a informací najdete v hlavním menu u jména psa. Cca 20.8 půjde Čelsí na ultrazvuk tak uvidíme, jak se Karat poprvé pochlapil.

Na ultrazvuku jsem s Čelsí byla 21.8 a je to tady, JSOU TAM a budou všechna zlatá s vlohou, hurá.   Narodit se mají cca 22.9.

A už jsme na světě. 20.9 se narodilo  Čelsí 5 krásných štěňátek.  2 kluci a 3 holky. Všichni jsou v pořádku a Čelsí si užívá chvilky s malýma kňukavkama. 

Jedna zlatá fenečka je zatím volná.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cloo se pojede podívat za Zollim cca 11.9.2023. Tak uvidím, jestli se mu i moje Cloo bude líbit . 

A máme nakryto 12.-13.9.23 strávili spolu pěkné dva dny a Cloo z toho byla viditelně celá blažená.  Za měsíc cca 12.10  půjdeme na ultrazvuk a uvidíme, zda se Cloo stane poprvé mámou.


 
 
 
 
 
 

Štěňátka viz NOVINKY

  • štěňátka viz. NOVINKY

    17.7.2020

    Novinky jsou v NOVINKÁCH


Náš chov


Fotogalerie


Nejnovější fotka

fotogalerie

Toplist

Hledat