Salby byl můj první pes v 17ti  letech a to už je  nějaký ten pátek. Prožíval se mnou dobré i zlé v mém životě a důstojně odešel ve svých 14 letech.


 
 
 
Nastavení fotogalerie

 2x CAC,1x res.CAC,národní vítez, krajský vítěz

Kaila byla mámou vrhu F,H,J,K,L . Její potomky si nechávám stále v chovu . Kaily dceru Liaru a Liary dceru Olimpii. Povahově to jsou úžasné holky s výraznou osobností po babičce KAILE. Zemřela ve věku 14 let.


 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Lasíí byla ta nejhodnější a nejtrpělivější  fena co jsem měla. Spolu se mnou vychovávaly moje dvě holky, hlavně Lenču, kterou učila chodit a hlídala ji na každém kroku jako máma. Nikdy neměla štěňátka. Zemřela ve věku 15 let.


 
 
Nastavení fotogalerie

Výborná

Kesí byla prostě Kesí. To byl náš truhlík :)). Moc chytrosti do vínku nedostala, ale vše kompenzovala svou věrností. Kesií byla máma vrhu B,D.I. Zemřela ve věku 6 let kdy ji boužel srazilo auto.


 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

2x CAJC, 4x CAC,2x res.CAC, CACA, BOB, CACIB, Český junior šampion

Šaen byla naše rozmazlená princezna, která si spokojeně žila v těle dospělé fenky. Neřešila svoji pozici ve smečce a ze všeho měla jen srandu. I nakrývání a spojení se psem pro ní byla hrozná nuda a při krytí se chtěla válet a dělat blbiny, avšak máma byla vždy skvělá, její vrhy E,CH,M.


 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Výborná CAJC,4x CAC,2x res.CAC,Rakousko JB, Klubový vítěz, CACIB, BOB, BIS

Paola byla obrovská dáma. Nejlepší vůdčí fena ,kterou jsem kdy měla. Na zahradě byla s Kailou , Kesí, Šaen, Dísím a Salbym. To bylo nejklidnější období mezi mími psy. Její přítomnost všechny držela ve svých hranicích , aniž ,by kdykoliv použila sílu. Tohle byla úžasná fenka, která vše řešila s klidem a nikdo si na ní nedovolil. Hrozně ráda se vystavovala a fotila. Taky svého času byla nádherná a vyhrála  BIS a BOB, nejhezčí kolie plemene. Je matkou vrhu A,C,G. V roce 2020 v březnu se nám Paola dožila krásných 14 let a v srpnu téhož roku náš navždy opustila.


 
 
 
Paula Paula
Paola Paola
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Český junior šampion, 3x CAJC, 2x CAC, 4x res. CAC.Náš Dísí byl vždycky pohodář a nevyvolával konflikty ani mezi psy. Decent nás důstojně opustil tři týdny před svými 15tými narozeninami. Stále máme jeho syna Charyse.


 
Nastavení fotogalerie

Štěňátka viz NOVINKY

  • štěňátka viz. NOVINKY

    17.7.2020

    Novinky jsou v NOVINKÁCH


Náš chov


Fotogalerie


Nejnovější fotka

fotogalerie

Toplist

Hledat